Подушка для малюка

pillow_for_play_bigДля чого потрібна подушка малюкові? У першу чергу, основною функцією якісної подушки є забезпечити правильне положення голови під час сну дитини.
Але, важливо пам’ятати про те, що дітям до року не рекомендується підкладати подушку взагалі. Пов’язано це з підвищеною активністю малюка під час сну. Несформований хребет в даному віці, будь зайві предмети під головою можуть принести шкоду опорно-руховому апарату. Найкращим варіантом для малюка до року буде в чотири рази складена фланелева пелюшка під головку.
Які ж існують види подушок для немовлят?
Похила. Її підкладають під матрац в ліжку. Вона дає можливість підняти голову дитині приблизно на 15 °. Сприяє покращенню сну дуже активного немовляти.
Він іде в комплекті з ліжечком, яку ви купуєте і повністю збігається по ширині з ним. Підголовник підтримує шию новонародженого, не дозволяючи сповзати з нього.
Подушка для купання. Вона допомагає мамам купати своїх діток. Підтримується шию і голову дитини.
Анатомічні подушки. Призначення для дітей, у яких неправильно сформовані кістки голови, травмована шия або неврологічні порушення.
Позиционер. Тонка ортопедична подушечка, яка фіксує положення тіла, коли дитина знаходитися на спині або на боці. Голова лежить на самій подушці, а фіксують положення тіла валики з боків. При цьому немовляті допомагає заснути і той факт, що вся конструкція нагадує сон поряд з мамою. Але при використанні цього варіанта слід ретельно стежити за малюком.
Як вибрати подушку для малюка?
Відсутність деталей, які можуть травмувати. Подушка, на якій буде спати дитина не повинна мати дрібних деталей: блискавок, гудзиків, паєток.
Гіпоалергенність. Якщо у вашої дитини є схильність до алергії. Підійдуть подушки з латексу і силікону. Вони швидко сохнути і легко чистячі.
Пружність. Натискаючи на подушку, вона повинна легко повертатися в зворотне своє становище.
Правильні розміри: Вибираючи подушки для діток, коштувати уточнити на який вік вони розраховані. Для дітей 2-4 років оптимальним варіантом будуть подушки розміром 40 x 60.

В інтернет-магазині Podushka.ua ви знайдете для себе і вашої дитини різні види подушок для сну не тільки вдома, але і в поїздках

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *