Подушки для вагітних

фото11У фільмі «План Б», головна героїня кінострічки обіймала саме подушку для вагітних: зручну і таку м’яку у формі знаку питання.
Сьогодні подушка для вагітних стала дуже популярною серед жінок, які чекають на малечу. Майбутній мамі необхідно відчувати себе комфортно не тільки вдень, але й вночі. Тому, як правильно підібрати серед величезного різноманіття цього виробу, ми вам допоможемо.
Головне – форма
Більш розповсюдженими  є подушки у формі півкола, півмісяця чи банана. Завдяки їй, майбутня мама може спокійно відпочити, не відчуваючи дискомфорту. На останніх місяцях вагітності відбувається велике навантаження на поперечні м’язи та м’язи малого тазу. Приймати бічне положення з подушкою для вагітних стане легше, не задіюючи підручних засобів.
Використовуючи подушку у формі півмісяця, вагітна жінка кладе голову, під живіт підпадає вигнутий центр подушки, а інший край – розташовується між ногами. Така подушка підтримує всі м’язи, напружені протягом всього дня.
Розмір
Стандартний розмір від одного краю до іншого становить 160-170 см.
Цей розмір розрахований на середній зріст людини. Подовжений варіант може сягати 190 см.
Подушки до 1 метра використовуються як подушка для годування дитини.
Важливо, те, що всередині. Наповнювач.
Зазвичай, подушки для майбутніх мам мають наповнювач холлофайбер та полістеролові кульки. Подушки з холлофайбером легко складаються і тому займають менше місця при зберіганні.
Проте, така подушка не тримає форму, у порівнянні з кульками, які рухаючись надають подушці пластичності.

Інтернет-магазин podushka.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *